Poslední týden v roce se již blíží a s ním i povolené opasky, domácí pohoda a dobré jídlo. Pražané však nezahálejí ani v těchto časech a již tradičně a s oblibou navštěvují nejrůznější sportoviště k dohnání pohybového deficitu. Využít se k této příležitosti dá i Týden sportu zdarma, do kterého se každoročně přihlašuje několik desítek sportovišť a umožňuje tak obyvatelům hlavního města být aktivní i přes svátky.

Hlavní město připravilo v rámci projektu Praha sportovní celou řadu pohybových a volnočasových aktivit, kterými si Pražané a turisté mohou vánoční svátky oživit. Sportování je navíc zcela zdarma,“ uvedla k zimním radovánkám primátorka Adriana Krnáčová.

Těší mě, že se do kampaně Týden sportu zdarma zapojily desítky pražských sportovišť. V posledním týdnu tohoto roku mohou Pražané navštívit skutečně širokou škálu atraktivních míst – od plaveckého stadionu v Podolí, ICE areny v Letňanech až například po Sportovní areál Hamr. Možností je však mnohem více, můžete si například vyzkoušet spinning, squash, lezení, kruhový trénink pro ženy, jógu, zumbu nebo bowling,“ uvedl Petr Dolínek, náměstek primátorky hlavního města Prahy

Celý seznam zapojených sportovišť naleznete ZDE 

Informace se můžete dozvědět i na Facebooku