V srpnu se v Praze konají dva mezinárodní florbalové turnaje: 7. ročník Prague Wheel Open a 25. ročník Czech Open. Organizují je TJ Tatran Střešovice a ExcaliburTours Praha ve spolupráci s Českou Federací Florbalu Vozíčkářů a s Českou Florbalovou Unií a za podpory Hlavního města Prahy.

 

Prague Wheel Open 2017

Největší světový turnaj florbalistů na vozíčku se uskuteční v Praze v hale Na Třebešíně ve Strašnicích od 3. do 5. srpna.
Prague Wheel Open 2017 je už 7. ročníkem tohoto mimořádného klání handicapovaných sportovců, na který přijíždějí nejlepší týmy z Evropy.
Další informace na: http://www.praguewheelopen.cz/cs/.

 

Czech Open 2017

Tento skvěle obsazený turnaj, na který jsou již přihlášeny týmy z 19 zemí, včetně Česka, se bude hrát od 10. do 13. srpna. S ohledem na velký zájem je celkový počet družstev omezen. Termín konečné registrace je 9. srpna.

Kategorie:

Muži Elita, vybraná družstva z elitních evropských soutěží, celkový limit 16 družstev.
Muži Pro, družstva z nejvyšších tří úrovní soutěží ČR, Finska, Švédska a Švýcarska, družstva z elitních soutěží ostatních zemí, celkový limit 20 družstev.
Muži, pro účastníky nižších soutěží, celkový limit 128 družstev.
Ženy Elita, družstva ženské Extraligy (zahraničí I.- II. div. Švédsko, I.- II. div. Finsko, I. div. ostatní státy), celkový limit 16 družstev.
Ženy, pro účastníky nižších soutěží (I., II. a III. ČFb liga + extraligové týmy, které se nekvalifikují do elitní kategorie), celkový limit 64 družstev.
Rozpis utkání a další informace jsou k dispozici na stránkách: http://www.czechopen.cz/cs/index .